Учора (17:55)
Швидко все оформили і відправили) Якість супер. Дякую
Оцінка магазину: 5
Учора (13:50)
Отримала замовлення. Все оформили швидко. Дякую за оперативність))
Оцінка магазину: 5
Учора (10:49)
Дякую за вашу працю. Приємно з вами працювати. Отримала замовлення. Задоволена. І термін придатності влаштовує.
Оцінка магазину: 5
Учора (07:34)
Все чудово
Оцінка магазину: 5
09 червня (20:03)
Чудовий магазин - швидко зв'язались, швидко відправили.
Оцінка магазину: 5
09 червня (15:10)
Быстро , качественно, со скидкой
Оцінка магазину: 5
09 червня (13:17)
Зрозуміле меню додатка.
Швидка і безкоштовна (від 1200 грн) доставка.
Додаткова подяка за смаколик в подарунок
Оцінка магазину: 5
07 червня (14:36)
Швидка доставка ,якісні товари
Оцінка магазину: 5
07 червня (10:42)
Быстрая доставка.оператор вежливо ответила на все вопросы,помогла с выбором.рекомендую.
Оцінка магазину: 5
06 червня (23:29)
Чудовий магазин, приємні ціни. Товаром задоволена, щей поставили смаколик для кішечки)
Оцінка магазину: 5
06 червня (15:26)
Чудовий магазин ціни адекватні, із замовленням все просто та швидко. Дякую
Посилку вже отримала
Оцінка магазину: 5
05 червня (17:53)
Любим очень ваш магазин Вашых операторов и спасибо за хорошее качественное обслуживание
Оцінка магазину: 5
05 червня (15:39)
Швидка відправка. Ціна хороша. Приємні менеджери. Все супер! Найкращі рекомендації.
Оцінка магазину: 5
04 червня (14:37)
Дуже швидко отримала. Ціна дуже хороша. Тільки позитивні враження!
Оцінка магазину: 5
04 червня (14:35)
Дуже оперативно відправили корм. Ціна гарна. Рекомендую магазин однозначно!!!!
Оцінка магазину: 5
03 червня (10:01)
Всегда заказываю корм для собаки только здесь. На фоне проблем с ЖКТ, чувствительного желудка периодически бывают проблемы со здоровьем, но я могу быть точно уверена в том, что проблема не в корме. Здесь он всегда качественный, свежий и очень вкусный, судя по реакции моего хасеныша. Спасибо большое и за высокий уровень обслуживания, быструю доставку.
Оцінка магазину: 5
02 червня (16:24)
Замовлення прийшло дуже швидко! Так спішила що навіть НП не вказала, але відразу перепитати)
Все чудово, дякую!
Оцінка магазину: 5
02 червня (16:15)
Дуже швидко доставили. Замовляли вітаміни для котів. Котик із задоволенням їсть. Дякую.
Оцінка магазину: 5
02 червня (10:53)
Магазин супер, швидка доставка. Є оплата частинами, це супер
Оцінка магазину: 5
01 червня (21:30)
Все добре
Оцінка магазину: 5